Звездата на Јуве Кристијано Роналдо е на заслужен одмор заедно со своето семејство, а на социјалните мрежи тој и неговата вереница често споделуваат фотографии од нивното патување.

Овој пат тој објави фотографија на која Герогина му седи во скут, а тој ја потпрел главата на нејзиното бујно деколте.

Парот изгледа навистина заљубено додека уживаат на јахта на која што се наоѓаат.

„Среќен сум што можам да ги споделам овие прекрасни моменти со вас“ – напишал Роналдо во опис на фотографијата.


Напишете коментар