demi-rose-2-830x0

Британската манекенка Деми Роуз, повторно израдува многу мажи. Имено, за време на престојот на островот Ибица, таа сними провокативен едиторијал.

Безобразната Роуз беше потполно гола, а нејзините огромни гради едвај успеа да ги покрие со дланката.