Имено, таа позираше во сини бикини покрај базен, а нејзините придружници наскоро оставија бројни коментари под најавата.

“Големо сино.Го Сакам тоа што се сакаме. Љубовта се враќа со љубов”, напиша Северина.

„Совршено“, „Колку убавина на едно место“, „Изгледаш убаво“, „Многу си слатко“, беа само дел од коментарите.

Да потсетиме, Северина со месеци не е видена во јавноста во друштво на нејзиниот сопруг Игор Којиќ и честопати се расправаат дека нивниот брак е во распад. Нејзиниот свекор Драган Којиќ Кеба неодамна изјави дека нема идеја што се случува меѓу нив двајцата.

Severina Kojić, Igor Kojić