ите добро знаеме колку Вардар значи за Игори Карачиќ, а хрватскиот ракометар тоа уште еднаш го потврди.

Имено Карачиќ на Инстаграм проследи видео во кое се гледа како му започнал денот – со гледање на епскиот натпревар помеѓу Вардар и Барселона.

На видеото сотои и опис: Секое утро! За добро утро!

Embedded video

Напишете коментар