Скандал! Синот на Џо Бајден, Хантер фатен со големо количество дрога!

Слики со експлицитна содржина од Хантер Бајден

На кинеската страница ГТВ е објавено видео-компилација од експлицитни снимки и слики кои се на Хантер Бајден, синот на кандидатот за американски претседател на демократите, Џо Бајден.

На снимките тој консумира дрога, поточно крек или кокаин и има сексуални активности со жена која наводно е сексуална работничка.

Кинеската страница ГТВ инаку е основана од поранешниот шеф на предизборниот штаб и поранешен главен советник на претседателот Доналд Трамп, Стив Бенон и кинескиот милијардер Гуо Венгуи, кој во 2014 побегна од Кина во САД поради обвинение за голем број кривични дела.

Овој МЕГА СКАНДАЛ дополнително ги поткопува и така малите шанси на Џо Бајден, знаејќи дека оваа аафера не е нешто ново за неговиот син, кој претходно беше фатен во низа коруптивни и криминални шеми со Кина и украинска енергетска компанија

Бидејќи големите корпорации вклучително Фејсбук, Гугл и Твитер цела своја машинерија ја ставија во поддршка на кандидатот на демократите Џо Бајден, експлицитните слики и видеа не дозволуваат да ги споделиме на социјалните мрежи, ниту некој друг медиум тоа може да го стори, па тие можат да се видат само на интернет порталот ГТВ.