Сопругата на Новак Ѓоковиќ, Јелена, објави своја фотографија на социјалните мрежи и започна вистинска лавина коментари.

Имено, Јелена објави фотографија на својот Инстаграм во целосно природно издание, а облечена во сино здолниште и бела маица, додека околу неа е само природата.

View this post on Instagram

👋😎 🦋🌞🌼🌻

A post shared by Jelena Djokovic (@jelenadjokovicndf) on


Напишете коментар