Атрактивната Станија Добројевиќ ужива во својот одмор на Фрушка Гора. Ако нема море, има планина, а таму ексклузивен хотел со отворен базен, на кој старлетата го минува речеиси целиот ден. Најпрвин таа оттаму објави разголени фотографи додека уживаше во релаксација во базенот, а сега својот телесен раскош прекриен со најминијатурните можни бикини го сподели со подвижни слики.Видео во кое со своите секси пози  фановите ги остава без здив,  без зборови, со подзината вилица и поматен ум.

За само еден час, нејзиното видео има  над 50.000 прегледи на „Инстаграм“. Малкумина останаа рамнодушни на нејзината бујна силиконска предница, големата секси задница и влажното тело на старлетата во нејзиниот еротски приказ за тоа како го минува своето „голо лето“.

Погледнете го видеото и соживејте се со глеткта  во еротската пасторала на едно од најегзотичните лета на српската старлета!


Напишете коментар