Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Автокоманда

Во противпожарната станица во Автокоманда денеска беше одбележан 20 Мај – Денот на…

Во противпожарната станица во Автокоманда денеска беше одбележан 20 Мај – Денот на македонските пожарникари, соопшти Град Скопје. Свеченоста почна со постројување на скопските пожарникари, а командантот на Противпожарната бригада на

ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ ФОТОГРАФИИТЕ ОД АПСЕЊЕТО НА ХУЛИГАНИТЕ ВО СОСЕДНА СРБИЈА: Лисици им беа ставени на 23…

По крвавата тепачка на Автокоманда, српската полицијата уапси 23 учесници на тој немил настан. Бруталната тепачка меѓу навивачите на Црвена Ѕвезда и Партизан се случи по натпреварот меѓу црно-белите во Купот на Србија. ОВА СЕ