Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

астролог

Астролог открива зошто Лавот е најдобриот знак

Лавот е петти знак од Зодијакот, а освен што е огнен знак, тој е и машки знак, поради што сите Лавови и Лавици се храбри и не бегаат од ништо, вели Јована Вилимоновиќ, астролог. Може да се каже дека Лав не само што е крал на џунглата,

ОТКРИЕНИ КООРДИНАТИТЕ НА ДВИЖЕЊЕ НА МАТЕЈ ПЕРИШ: Сплиќанецот поради ОВА трчал по градот? Сите линии…

По Матеј Периш трагаат екипи на речната полиција, користени се нуркачи и жандармерија, сонари и дронови, но неговото тело се уште не е пронајдено. Матеј со неговите другари Детективот Браца Здравковиќ решил да стапи во контакт со