Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

бараж за СП

МАКЕДОНСКОТО ЗНАМЕ НА ДРЕСОТ НА УКРАИНА: Погледнетe го новиот патриотски дрес на фудбалерите на…

Претседателот на Фудбалската федерација на Украина го претстави дресот во кој нејзината репрезентацијата ќе одигра пријателски натпревари и бараж за Светското првенство Фудбалската репрезентација на Украина претстави специјален