Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Бањица

ПОГРЕБАНО ТЕЛОТО НА МЛАДИЧОТ ОД БАЊИЦА: Во Нова Бежанија упокоен Лука Перенчевиќ, навивачите носеа…

Неколку стотици луѓе се собраа денеска на гробиштата Нова Бежанија во Белград, каде што е погребан Лука Перенчевиќ, убиениот во Бањица. Богослужбата започна во капелата во 14:45 часот. Повеќето од навивачите кои се собраа

КАМЕРИТЕ ГО СНИМИЛЕ УБИЕЦОТ НА ЛУКА ПЕРЕНЧЕВИЌ! Еве што се гледа на снимката од зградата, нови…

Белградската полиција се уште трага по убиецот на Лука Перенчевиќ (28), кој беше убиен во понеделникот во боксерскиот клуб во Бањица, а според нашите информации полицијата запленила снимки од камерите од двете згради на улицата

КОГА МУ ИЗГОРЕ КАФУЛЕТО, ЛУКА СЕ ПРЕСЕЛИ НА ДОРЧОЛ: На крајот, убиен пред зградата во која живееше…

Професионален убиец со пиштол со придушувач го убил Лука Перенчевиќ, во теретана, пред очите на неколку негови пријатели и побегнал. Перенчевиќ се преселил од Бањица, каде што пораснал, кога дознал дека ќе стане татко. Но, тој беше

ОВА Е УБИЕНИОТ ЛУКА ПЕРЕНЧЕВИЌ: Мирко Шијан „скршен“ поради убиството, биле пријатели!

Лука Перенчевиќ, кој денеска беше ликвидиран во Бањица, бил пријател на Мирко Шијан, син на Гоца Божиновска, кој бил скршен поради смртта на другарот Мирко Шијан се огласи и накратко го коментираше убиството што се случи утрово,

БРУТАЛНА ЛИКВИДАЦИЈА УТРОВО ВО БЕЛГРАДСКА БАЊИЦА: Убиецот од мотор го „наполнил“ со куршуми Лука П,…

Утрово во Бањица во Белград е убиен Лука П, познат од порано на полицијата. Според неофицијални информации тој бил застрелан од мотор во движење. Убиениот наводно и бил познат на полицијата подолго време и бил доведен во врска со