Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Бен Гурион

ИНЦИДЕНТ ВО ИЗРАЕЛ: Непосредно пред полетувањето на сите патници почнале да им стигнуваат фотографии…

Боингот 737 на турската авиокомпанија AnadoluJet го напушти аеродромот Бен Гурион во Израел со пет часа задоцнување, бидејќи на патниците во авионот им биле испратени фотографии од авионска несреќа непосредно пред планираното