Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Брукс Најдер

ОВА Е ДОКАЗ ДЕКА ОБЛИНИТЕ КАЈ ЖЕНИТЕ СЕ МНОГУ ЦЕНАТ – Оваа убавица е еден од најплатените…

Брукс Најдер е видена на плажата во Мајами како ужива на сонцето со својот сопруг. Оваа 25-годишна убавица ги покажа своите облини во оскудно златно бикини кое едвај и ги покриваше градите. Со шал во леопард дезен, Брукс ја