Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

брутална

БРУТАЛНА ЛИКВИДАЦИЈА УТРОВО ВО БЕЛГРАДСКА БАЊИЦА: Убиецот од мотор го „наполнил“ со куршуми Лука П,…

Утрово во Бањица во Белград е убиен Лука П, познат од порано на полицијата. Според неофицијални информации тој бил застрелан од мотор во движење. Убиениот наводно и бил познат на полицијата подолго време и бил доведен во врска со