Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

внуче

Трагедија на Ксанти – Дедо (71) се обидел да го спаси својот внук чиј душек бил однесен од…

Седумдесет и едногодишен бугарски државјанин почина во средата вечерта на плажата Слака Авдира на Ксанти. Му била укажана прва помош, а потоа со возило на Итна медицинска помош бил пренесен во Општата болница во истоимениот град каде

Милорад Додик доби седмо внуче, па прослави во друштво на хармоникаш! (ВИДЕО)

Членот на Претседателството на БиХ, Милорад Додик (СНСД) доби седми внук, детенце на неговиот син Игор. „Се роди мојата седма внука Настја. Светот по кој тргна нека и донесе среќа, а нам веќе ни ги исполни животите со радост“,