Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

втора

СЕ ВЕНЧАА НА БОСФОРОТ, ТАА ДОБИ БУРМА ОД ПЛАТИНА: Мустафа ќе прави свадба од 200.000 евра, а вака…

Поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ, Мустафа Сандал за еден месец ќе го каже судбоносното „да“ на својата партнерка Мелис Сутшуруп. Пејачот и неговата 19-годишна девојка ќе се венчаат во Рим на 3 јуни, а гала прославата ќе се одржи од