Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

давење

Српскиот министер за внатрешни работи, Вулин, потврди: Ова е единствената точна причина за смртта на…

Министерот за внатрешни работи на Србија, Александар Вулин, денеска повтори дека смртта на Матеј Периш била предизвикана од давење и дека на телото нема траги на насилство. Вулин за ТВ Прва изјави дека е потребно време за да се

ДОЖИВЕАЛ СРЦЕВ УДАР ДОДЕКА ПРОБУВАЛ ДА ГО ЗАКОПА ТЕЛОТО НА ЖЕНАТА ШТО ЈА ЗАДАВИЛ: „ГО НАЈДОВМЕ КАКО…

Џозеф Мекинон му рекол на својот сосед во Трентон дека копа дупка во својот двор поради фонтана, како што изјави за „People“ шерифот на округот Едфилд Џоди Роланд. Но, се дошло до страшно откритие кога друг сосед во саботата, на 7 мај,

ПОГЛЕДНЕТЕ ГО НЕУСПЕШНИОТ СКОК ОД СТАРИОТ МОСТ НА АМЕРИКАНЕЦОТ КОЈ МОСТАРЧАНИ ГО СПАСИЈА ОД ДАВЕЊЕ!…

Филмските сцени од спасувањето на младиот Американец од Неретва, кој не успеал да исплива по неуспешниот скок од Стариот мост во Мостар, ги снимиле неговите пријатели кои не знаеле што ќе им се случи во авантуристичкото патување до

ЈОВАНА ЈЕРЕМИЌ ДОЖИВЕАЛА ИНФАРКТ! Водителката поминала низ тешка АГОНИЈА додека била на одмор:…

Водителката Јована Јеремиќ откри дека на последниот одмор имала сериозни здравствени проблеми. Таа вели дека на летниот одмор во Црна Гора имала поблаг облик на срцев удар, поради што завршила во болница: Јована Јеремиќ