Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

детали

КАМЕРИТЕ ГО СНИМИЛЕ УБИЕЦОТ НА ЛУКА ПЕРЕНЧЕВИЌ! Еве што се гледа на снимката од зградата, нови…

Белградската полиција се уште трага по убиецот на Лука Перенчевиќ (28), кој беше убиен во понеделникот во боксерскиот клуб во Бањица, а според нашите информации полицијата запленила снимки од камерите од двете згради на улицата