Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

детектив

ОТКРИЕНИ КООРДИНАТИТЕ НА ДВИЖЕЊЕ НА МАТЕЈ ПЕРИШ: Сплиќанецот поради ОВА трчал по градот? Сите линии…

По Матеј Периш трагаат екипи на речната полиција, користени се нуркачи и жандармерија, сонари и дронови, но неговото тело се уште не е пронајдено. Матеј со неговите другари Детективот Браца Здравковиќ решил да стапи во контакт со