Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

долгови

„ДОПРВА ЌЕ ВЕ НЕРВИРАМ!“ Станојевиќ ЗГРМЕ: „На Дегенек му се должат 900.000, а нам ни прават хаос…

Тренерот на Партизан, Александар Станојевиќ луто ја коментираше финансиската состојба во клубот, па се осврна и на „вечниот ривал“. Едно новинарско прашање беше доволно за да пламне стратегот на црно-белиот тим! А тоа гласеше: