Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Душица Јаковљевиќ

ЦЕЦА ОТИДЕ НА „РЕМОНТ“! Ражнатовиќ се сними на клиника, а оваа водителка ѝ правеше друштво:…

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ и водителката Душица Јаковљевиќ посетија една од клиниките во главниот град на Србија за естетско разубавување. Цеца и Душица со години нагласуваат дека не се противници на пластичните операции, а