Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Жаклин Смит

ТАА ИМА РЕЧИСИ 80. ГОДИНИ, А ИЗГЛЕДА ДВОЈНО ПОМЛАДА – Познатата актерка ја откри нејзината…

Познатата актерка Жаклин Смит откри која е тајната за нејзиниот совршен изглед во осмата деценија од животот. Актерката Жаклин Смит пред речиси половина век беше дел од првата екипа на „Charlie's Angels“, а набргу потоа стана секс