Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Зрењанин

НА ШПОРЕТОТ БИЛЕ ГЕНИТАЛИИТЕ НА УБИЕНИОТ: Грозни детали од незапаметеното злосторството во Зрењанин!

Тереза ​​Периќ (46) од Зрењанин е уапсена поради сомнение дека со нож и моторна пила извршила невиден масакр! Тереза ​​се сомничи дека во вторникот околу 21 часот во семејната куќа го заспала со лекови својот сопруг Срѓан (42),

„БАТЕ МОЈ, СО НИШТО НЕ ГО ЗАСЛУЖИ ОВА“: Сестрата со потресни зборови се прости од убиениот Срѓан!…

Срѓан П.(42) е убиен синоќа во Зрењанин, кога сопругата Тереза ​​П.(46) го заклала во сон, а сестрата на Срѓан се прости од него со шокантни зборови. Да потсетиме, грозоморно злосторство го потресе Зрењанин, кога се дозна дека

ГРОЗОМОРНО ЗЛОСТОРСТВО ВО СРБИЈА: Прво го избодела сопругот со НОЖ, па деловите од телото ги исекла…

Во Зрењанин синоќа се случило страшно злосторство кога жената Т.П.(46) најпрвин со нож го избодела сопругот С.П.(42), а потоа со моторна пила ги отсекла деловите од неговото телото. Како што дознава Телеграф.рс, злосторството се