Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

извршител

УБИЕН ПРЕД ГАРАЖАТА: Брутално убиство во Лукавац, полицијата во потрага по извршителот!

Хамдија Мујиќ од Лукавац е убиен вчера пред гаражата во Лукавац, а истражителите се уште ги утврдуваат сите околности поврзани со ликвидацијата и интензивно работат на пронаоѓање на убиецот. Како што потврди портпаролот на