Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

изрешетани

ПУКАЊЕ ВО КОСОВО: Изрешетани две лица, едното им подлегнало на повредите!

Едно лице е убиено со огнено оружје, а друго е рането на магистралниот пат Феризај-Качаник, изјави портпаролот на полицијата за феризајско, Канун Весељи. Ве известуваме дека денеска во 14 часот добивме информација дека две возрасни