Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Камил Васкез

ДАЛИ ЏОНИ ДЕП Е ВО ЉУБОВНА АФЕРА СО НЕГОВАТА АДВОКАТКА !? Социјалните мрежи наголемо зборуваат за…

Џони Деп се уште води судски спор со неговата поранешна сопруга Амбер Херд. Сепак, се погласни се шпекулациите дека актерот е во врска со една од неговите адвокати односно Камил Васкез. Во последните денови од судењето, фотографиите на