Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Камил Галеев

ВО РУСИЈА СЕ ПРИПРЕМА РЕВОЛУЦИЈА ПРОТИВ ПУТИН !? Ова може да биде ФАТАЛНА ГРЕША на рускиот…

Во последните денови се интензивираа шпекулациите за плановите на претседателот на Русија, Владимир Путин како ќе го прослави „Денот на победата“ во понеделник.  Украина тврди дека Владимир Путин ќе ја искористи годишната комеморација