Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Каприс

Ѕвездата на британските ТВ екрани открива: “Им плаќам на децата да излезат од дома еден час за да…

Ѕвездата на британското шоу „Dancing on Ice“, 50-годишната манекенка и телевизиско лице Каприс, за The Sun откри дека често знае да ги исфрли децата од дома за да може да ужива во сексот со својот сопруг Тај Комфорт. Таа откри дека им дава