Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

лик

ЛУЃЕТО ВЧУДОНЕВИДЕНИ ОТКАКО ЈА ВИДОА ТЕТОВАЖАТА НА КРИСТИЈАН: Дали е можно да го направил ОВА со…

Кристијан Голубовиќ ужива во врската со својата девојка Кристина Спалевиќ , а како што изгледа по неговата објава на Инстаграм, реши целосно да ја избрише поранешната сопруга од животот и буквално ја пречкрта.