Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Марла Мејплс

Која е жената што го изневеруваше Донал Трамп !? Била фатена со телохранителот а од Трамп побарала…

Марла Мејплс и Доналд Трамп беа заедно во брак од 1993 до 1999 година, а како плод на нивната љубов ја имаа ќерката Тифани. Кога зборуваме за поранешните сопруги на поранешниот американски претседател, Доналд Трамп (75), повеќето од