Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

масерка

НИКОЛИНА ПИШЕК НЕ САКА ПОВЕЌЕ ДА МОЛЧИ ЗА МАСЕРКАТА: Била со нејзиниот сопруг во моментот кога…

Во неделата Николина Пишек го загуби нејзиниот сопруг, Видоје Ристовиќ, кој ненадејно почина на 44-годишна возраст. Водителката сега се огласи и откри како се чувствува по трагедијата, а за првпат ја спомена и масерката која се