Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Мери Геј Скенлон

Нови детали за кражбата на возилото на американската конгресменка: Полицијата ги пронашла крадците…

Автомобил украден под закана со оружје во Филаделфија од американската конгресменка Мери Геј Скенлон е пронајден во соседниот Делавер со петмина осомничени внатре, кои денес беа приведени, соопшти полицијата. Синиот Acura MDKS на