Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

метропола

Во меѓувреме во Белград: Погледнете што прави човекот среде бел ден во српската метропола! (ФОТО)

Денеска во Чумичева уличка во Белград со камера забележана крајно непристојна и казнива постапка. Имено, непознат маж во строгиот центар на градот без никаков срам вршел нужда и мастурбирал во подземниот премин на споменатата