Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

моменти

СОСЕДИТЕ НА ВИДОЈЕ ОД ВРАЧАР ПРОГОВОРИЈА ЗА НЕГОВИТЕ ПОСЛЕДНИ МОМЕНТИ: „Стоеше таму пред зградата и…

Српскиот историчар Видоје Ристовиќ (44) ненадејно почина, а медиумите јавуваат дека тој ја загубил битката на животот на кревет за масажа. Видоје Ристовиќ Тимот на српски Курир ја посети зградата во Врачар каде што имаа стан