Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

неопходни

Мицкоски: „Предвремените парламентарни избори се неопходни час поскоро да се случат за да може…

Лидерска средба, но без уцени и со проширен дневен ред е прифатлива за премиерот Димитар Ковачевски, додека лидерот на опозицијата Христијан Мицкоски останува на ставот дека единствено решение за сите проблеми се предвремени избори и