Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Ники Минаж

ПОЗНАТАТА РАПЕРКА ПОКАЖА СЕ НА ЦРВЕНИОТ ТЕПИХ: “Уживајте во мојте цицк*, нема да ги видете наскоро!“…

Познатата раперка Ники Минаж со голем стил се врати на црвениот тепих на Мет Гала, откако го пропушти минатогодишниот моден настан поради пандемијата со вирусот Ковид-19. 39-годишната музичарка се одлучи за слоевит црн фустан од модната