Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Николина Пишек

Николина Пишек предизвика лавина реакции со нова фотографија: Сè уште го сакам животот (фото)

Николина Пишек во последно време често е во фокусот на медиумското внимание, особено поради конфликтот со нејзиниот свекор Миша Гроф. Многу е напишано за меѓусебните обвинувања, како и за нарушените односи во семејството. Кога

СЕ ВРАТИ ПОСИЛНА И ПОУБАВА ОД КОГА БИЛО: Николина Пишек изгледа како да се симнала од насловната…

Два месеци по смртта на нејзиниот сопруг, Николина Пишек се врати на социјалните мрежи Убавата водителка на својот Инстаграм профил објави фотографија во розов фустан со црни пруги, додека позира со кафе и француски колачи.

ПОГРЕБАН ВИДОЈЕ РИСТОВИЌ: Вдовицата Николина и таткото Миша цело време беа еден до друг, го…

Пријателите и семејството се собраа на Новите гробишта за последен пат да се простат од историчарот на уметност Видоје Ристовиќ. Видоје почина на 44-годишна возраст, а денеска беше погребан со тажна

„ЦЕЛИОТ ИМОТ Е НА МОЕ ИМЕ!“ ШОКАНТНА изјава на таткото на покојниот Видоје Ристовиќ: „Моето…

Таткото на починатиот Видоје Ристовиќ, Витор Ристовиќ, попознат како Миша Гроф, по смртта на синот се огласи на тема поделба на имотот, па луто коментираше дека нема ништо од тоа. Тој во разговор за Република го потврди пишувањето

НИКОЛИНА ПИШЕК НЕ САКА ПОВЕЌЕ ДА МОЛЧИ ЗА МАСЕРКАТА: Била со нејзиниот сопруг во моментот кога…

Во неделата Николина Пишек го загуби нејзиниот сопруг, Видоје Ристовиќ, кој ненадејно почина на 44-годишна возраст. Водителката сега се огласи и откри како се чувствува по трагедијата, а за првпат ја спомена и масерката која се

СОСЕДИТЕ НА ВИДОЈЕ ОД ВРАЧАР ПРОГОВОРИЈА ЗА НЕГОВИТЕ ПОСЛЕДНИ МОМЕНТИ: „Стоеше таму пред зградата и…

Српскиот историчар Видоје Ристовиќ (44) ненадејно почина, а медиумите јавуваат дека тој ја загубил битката на животот на кревет за масажа. Видоје Ристовиќ Тимот на српски Курир ја посети зградата во Врачар каде што имаа стан

ИСТОРИЧАРОТ ВИДОЈЕ ЧЕТИРИ ЧАСА ПРЕД СМРТТА ЈА ОБЈАВИ ОВАА ФОТОГРАФИЈА: Неговите зборови ја кинат…

Српскиот историчар Видоје Ристовиќ почина на 44-годишна возраст, а веста за неговата смрт ја потврди неговата сопруга, водителката Николина Пишек. Веста за неговата смрт ја шокираше јавноста. Видоје ненадејно починал