Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Ник Кејв

ПРЕД СЕДУМ ГОДИНИ ГО ЗАГУБИ ЕДНОТО ДЕТЕ А ДЕНЕС И ДРУГОТО – Синот на музичарот Ник Кејв почина…

Синот на музичарот Ник Кејв, Џетро Лазенби, почина на 30-годишна возраст, соопшти денес музичарот. „Со голема тага ве известувам дека мојот син Џетро почина“, објави Кејв, додавајќи: „Би биле благодарни за вашата приватност во овој