Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

обувки

Русите се свртија кон домашните модни брендови по егзодусот на западните компании.

Продажбата на руска облека од страна на еден од најголемите онлајн трговци во Русија се зголеми повеќе од двојно во последните три месеци, откако многу западни брендови ја напуштија земјата, беше објавено во понеделникот. Продажбата

ДАЛИ СТЕ СЕРИОЗНИ, ЗА ИСКИНАТИ ПАТИКИ 108.000 ДЕНАРИ? Познат бренд лансираше обувки кои изгледаат…

Модната куќа нагласи дека се работи за севременски кежуал обувки, а износените патики кои чинат околу 108.000 мкд се ограничена колекција. Околу 100 од нив ќе бидат пуштени во продажба.