Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

одушевија

Ливерпул и Баерн ги претставија дресовите за новата сезона: Едните ги одушевија, а другите ги…

Мај е месецот во кој повеќето фудбалски клубови го објавуваат изгледот на дресот за претстојната сезона, а тоа го направија Ливерпул и Баерн вчера. Ливерпул „играше на сигурно“ и ги воодушеви навивачите, додека Баерн