Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

ослабена

ТИЈАНА ДАПЧЕВИЌ НИКОГАШ ПООСЛАБЕНА: Пејачката исфрлила од исхраната само три производи и ослабела…

Тијана Дапчевиќ (45) денес може да се пофали со витка линија, но во еден момент од животот тежела дури 115 килограми. Пејачката вели дека по породувањето имала 45 килограми вишок, но открила и како да успее да ослабе. Тијана