Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

палата

НАЈБОГАТИОТ ВЛАДЕТЕЛ НА СВЕТОТ: Се “шушка” дека има 7.000 автомобили, на фризерот му…

Султанот од Брунеи во една прилика само за фризура потрошил дури 17.629 евра. Султанот од Брунеи, Хасанал Болкиах ибни Омар Али Саифудиен Трети, е на тронот на оваа парламентарна монархија од 1967 година и за тоа време стекнал огромно

ВАКА ИЗГЛЕДА ЛУКСУЗНАТА КУЌА НА АЦО ПЕЈОВИЌ! Вилата на пејачот вреди цело богатство, а еве колку…

Пејачот Ацо Пејовиќ важи за еден од најпопуларните фолкери на балканската естрада, неговите хонорари, но и бакшишите достигнуваат фрапантна бројка од неколку илјади евра од вечер. Така, пејачот успеа да си дозволи вистинска мала