Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

патики

ДАЛИ СТЕ СЕРИОЗНИ, ЗА ИСКИНАТИ ПАТИКИ 108.000 ДЕНАРИ? Познат бренд лансираше обувки кои изгледаат…

Модната куќа нагласи дека се работи за севременски кежуал обувки, а износените патики кои чинат околу 108.000 мкд се ограничена колекција. Околу 100 од нив ќе бидат пуштени во продажба.