Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

пријателка

ОВАА ДЕВОЈКА ЌЕ БИДЕ КУМА НА ВЕНЧАВКАТА НА АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ: Погледнете како изгледа, сите…

Анастасија Ражнатовиќ моментално ужива во врската со фудбалерот Немања Гудељ. Анастасија претходно ја прекина петгодишната романса со Ѓорѓе Куљиќ, а сите се прашуваат дали Немања ќе биде тој што ќе ја однесе Анастасија до олтарот.