Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Пролетер

СКОКАШЕ, ТРЧАШЕ, ВИКАШЕ! НАЈЛУДОТО ВИДЕО НА ЛАЛАТОВИЌ, ХИТ НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Не знаеше што со…

Работнички од Крагуевац со неверојатен пресврт во самиот финиш од мечот дојде до драгоцени бодови во борбата за опстанок, во мечот со директниот конкурент, новосадскиот Пролетер (2:1). Нови Сад имаа минимална предност на „Чика Дача“