Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

развод

ЛЕЈЛА се препороди откако го остави 32 години постариот сопруг Шон Пен: Сега живее како КРАЛИЦА, БЕЗ…

Лејла Џорџ го живее животот во потполност откако поднесе барање за развод од Шон Пен во октомври минатата година. Поранешната сопруга на американскиот актер Шон Пен, Лејла Џорџ ги воодушеви сите на Бонди кога се појави на

Канје Вест упати јавни критики до неговата поранешна сопруга Ким Кардашијан: Таа постапува против…

Канје Вест (44 г.) децидно одбива да им дозволи на неговите деца да ја користат апликацијата ТикТок. Познатиот рапер е изненаден и вознемирен поради родителските проблеми и родителската не грижа на неговата веќе поранешна сопруга, ријалити

Дали е на повидок развод на принцот Хари и Меган !? Само прогласениот експерт за кралското семејство…

Меган Маркл и принцот Хари би можеле да се разделат во 2022 година за да го извлечат максимумот од „нивниот бренд“, сензационално најави г-дин. Шон, самопрогласен експерт за британското кралско семејство. Иако не можеше да го потврди

Која е жената што го изневеруваше Донал Трамп !? Била фатена со телохранителот а од Трамп побарала…

Марла Мејплс и Доналд Трамп беа заедно во брак од 1993 до 1999 година, а како плод на нивната љубов ја имаа ќерката Тифани. Кога зборуваме за поранешните сопруги на поранешниот американски претседател, Доналд Трамп (75), повеќето од