Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

Рафаел Леа

ИБРАХИМОВИЌ Е МИНАТО – Милан му заби нож во грбот на Златан!

Како што засега стојат работите, раководството на фудбалскиот клуб Милан го одреди главниот приоритет пред летниот преоден рок, а тоа не го засега шведскиот напаѓач Златан Ибрахимовиќ. Имено, наместо да ја продолжат соработката со