Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

ријалити ѕвезда

ПРВИ ФОТОГРАФИИ ОД НЕСРЕЌАТА НА СЕСТРАТА НА МИЉАНА КУЛИЌ, ТЕШКА СООБРАЌАЈКА ВО НИШ! Петмина…

Пет лица, меѓу кои и, според првичните информации, сестрата на ријалити ѕвездата Миљана Кулиќ, се повредени синоќа околу 23.50 часот во тешка сообраќајка во Ниш, кога „ауди“ со крушевачки регистерски таблички удрило во ѕидот на