Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

семејна трагедија

Семејна трагедија во Вршац, млад полицаец го убил својот татко

Млад полицаец од Вршац најверојатно случајно со пиштол го погодил својот татко. Од здобиените повреди со кои се здобил тој починал на пат кон болница, потврдија за РТС. Семејната трагедија во Вршац се случила утрово. Се утврдуваат и

„ГРАНАТАТА ГО УНИШТИ СИОТ МОЈ СВЕТ!“ Јуриј во еден момент изгубил сѐ! Отишол до продавница, а кога…

Тој на влезот во станбениот блок им викал на полицајците да го пуштат додека зградата горела. Кога дошол во станот ги нашол телата на сопругата и нејзината мајка, кои, како што вели, загинале кога руска ракета разнела неколку ката во