Вие имате прво да ја знаете вистината
Таг

следбеници

ВЕЛАТ ДЕКА Е ЃАВОЛ И ЛУЦИФЕР! ГО ИСТЕТОВИРАЛ ЦЕЛОТО ТЕЛО: Не се кае поради тетоважите, а еве што…

Некои велат дека изгледам како убиец, ѓавол, Луцифер, па дури и ме нарекуваат луд. Сепак, на многу фанови им се допаѓаат моите тетоважи и едвај чекаат да ја видат новата. Ќе продолжам со тоа, без разлика дали тоа им се допаѓало на